section

MBA

 

CityU VSFS   

Studenti programu MBA, Master of Business Administration, se intenzivně připravují na převzetí vrcholových pozic v českých i mezinárodních podnicích nebo zesílení pozice vlastní firmy.

Studenti si mohou studijní plán přizpůsobit svým profesním cílům skrze tzv. studijní specializace z výběru:  Management, Marketing, Finance.

MBA moduly se zaměřují na řešení každodenních výzev podnikání a managementu, jako jsou interpersonální dovednosti, obchodní plánování, proces rozhodování, schopnost kritické analýzy, inovativní myšlení, používání technologií, otázka udržitelnosti a kulturního povědomí. Studenti se stanou osobnostmi se schopnostmi analytického myšlení a vedení lidí - dovednostmi nezbytnými v českém i mezinárodním prostředí pro úspěšné vedení oddělení v rámci velké organizace či celé firmy.

Přestože je samotný program velmi dobře zaveden, stále udržujeme malý počet studentů ve skupinách, abychom zajistili individuální přístup ke každému z vás po celou dobu náročného studia.

City University of Seattle je trvale hodnocena jako přední poskytovatel MBA ve státě Washington. V roce 2014 se on-line MBA program řadil mezi 15 nejlepších programů v zemi, průzkum byl proveden spol. GraduatePrograms.com, odpovídalo více než 70.000 respondentů z řad studentů.

V roce 2019 U.S. News & World Report zveřejnila hodnocení nejlepších on-line bakalářských programů Best Online Bachelor’s Programs, City University of Seattle se již po sedmé za sebou umístila  mezi nejlepšími, tentokrát na 33. místě.