Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

Ještě můžete začít studovat!
Ještě můžete začít studovat!
mimořádná zpráva  Váhali jste s výběrem vysoké školy? Máte pocit, že už je pozdě? Chyba! U nás stále můžete začít studovat. Přijímací řízení je otevřeno až do 15. října! Ale pozor, některé obory jsou skoro zaplněné, proto svoje rozhodnutí dále neodkládejte. Odkaz na přihlášku naleznete zde.
A využít můžete i Den otevřených dveří. Příští termín je již 9. října.

celý text...
16.09.2014  Praha se v minulých dnech (12. – 14. 9. 2014) stala dějištěm mimořádné události, když se zde pod hostitelskou taktovkou Vysoké školy finanční a správní sešel výkonný výbor IAUP (International Association of University Presidents). Poprvé za padesátiletou historii této organizace se podobné setkání konalo ve střední Evropě.
   foto   Celý text

celý text...
15.09.2014  V pátek 12. září 2014 v 11,00 hod. byla v Primátorském sále Paláce Žofín v Praze podepsána zcela unikátní smlouva mezi Changchun University of Finance and Economics (provincie Jilin, Čína) a The City University of Seattle (Seattle, USA) a Vysokou školou finanční a správní.
   foto   Celý text

celý text...
04.09.2014  Symbolicky prvního září se v sídle školy konaly imatrikulace nových studentů. Zcela zaplněné Kongresové centrum bylo svědkem slavnostního slibu nových bakalářů, kteří v říjnu poprvé vkročí do nového života na akademické půdě.
   foto   Celý text

celý text...
03.09.2014  Máte obavy z náročnosti vysokoškolského studia? Nastupujete na magisterské studium a řešíte, zda to zvládnete? Pak je naše nová nabídka určená právě vám. Nastal správný čas přihlásit se na přípravné kurzy, které vám pomohou úspěšně odstartovat studium.

celý text...
02.09.2014  Rektorka univerzity podepsala 2. září 2014 smlouvu o pokračování spolupráce s mexickou Universidad Autonóma de Noevo León v akademické, vědecké a kulturní oblasti.
   foto   Celý text

celý text...
29.08.2014  Nový kurz Celoživotního vzdělávání s možností přestupu na akreditované právní obory bakalářského studia.