Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
04.02.2016  Zveme vás na tradiční reprezentační ples Vysoké školy finanční a správní a Bankovní akademie, který se letos uskuteční trochu v netradičním termínu. Na Žofíně se nebude tančit druhou lednovou sobotu, ale v pátek 18. 3. 2016 od 18:30. Vedle bohatého programu je připravena oblíbená soutěž o Ceny rektorky, v níž lze získat hodnotné dárky. Hvězdou večera bude Petr Kolář.

celý text...
03.02.2016  V pondělí 1. února 2016 jsme na půdě VŠFS přivítali zahraniční studenty z našich partnerských univerzit. V rámci programu Erasmus přijeli na letní semestr studenti z Belgie, Finska, Francie, Itálie, Maďarska, Německa, Nizozemska, Polska, Řecka, Slovenska a Velké Británie. Díky dlouholeté spolupráci s univerzitou UANL v Mexiku se rozrostla skupina mezinárodních studentů na VŠFS o dalších 13.
   foto   Celý text

Vyhrajte Oblíbenou herní konzoli Nintendo 3DS z edice Black Xenoblade Chronicles - navštivte stánek č. 32 na veletrhu Gaudeamus
Vyhrajte Oblíbenou herní konzoli Nintendo 3DS z edice Black Xenoblade Chronicles - navštivte stánek č. 32 na veletrhu Gaudeamus
26.01.2016  Ve dnech 26. a 27. ledna se na Výstavišti Letňany, hala I. koná další ročník veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus. Vysokou školu finanční a správní naleznete na stánku č. 32 a s návštěvou neváhejte, nejenom že můžete s naším portálem www.ematurity.cz vyhrát řadu atraktivních cen, ale zcela určitě přijde i kouzelník! Těšíme se na vás!

celý text...
25.01.2016  Vysoká škola finanční a správní se jako jediná soukromá vysoká škola zúčastnila tradiční ankety Hospodářských novin Nejlepší vysoké školy, ve kterých list hodnotí úroveň 56 různých fakult v sedmi oborech. Naše univerzita byla konkrétně hodnocena v oboru ekonomie, ve kterém byly hodnoceny všechny důležité ekonomické fakulty.

celý text...
25.01.2016  Dne 21. ledna 2016 se v hale Tatranu Střešovice uskutečnil již 3. ročník florbalového turnaje pro střední školy, který pořádá naše univerzita. Z původně zaregistrovaných třinácti, převážně pražských středních škol, se nakonec včas odprezentovalo deset. Turnaj byl jako předchozí roky úspěšný a zahrála si tradičně i Bankovní akademie.
   foto   Celý text

celý text...
20.01.2016  18. ledna 2016 byly slavnostně vyhlášeny vítězky 11. ročníku prestižní ankety TOP ženy Česka, kterou pořádá mediální dům Economia, a.s. a Hospodářské noviny. Letos vedle úspěšných žen českého byznysu byly poprvé samostatně hodnoceny i úspěšné ženy české veřejné sféry. Do soutěže bylo veřejností, jednotlivými společnostmi nebo porotci nominováno celkem 300 žen. Jednou z 25 oceněných v kategorii veřejná sféra je také rektorka naší univerzity Bohuslava Šenkýřová.

celý text...
06.01.2016  Vykročte do nového roku s nadhledem, úsměvem a otevřeným srdcem. Získejte hudební CD, které nazpívala a vlastním nákladem vydala rektorka univerzity Bohuslava Šenkýřová, a přispějte tím do Stipendijního fondu Vysoké školy finanční a správní. Podpořte svým darem konkrétní osudy našich studentů, kterým život postavil do života handicap a kteří díky vzdělání dostanou šanci zlepšit svůj život.