Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
19.10.2016  Zapište si do diářů sobotu 7. ledna 2017, kdy se koná další z našich tradičních reprezentačních plesů. Palác Žofín na Slovanském ostrově ožije vystoupením Ewy Farné, těšit se můžete i na Petra Vondráčka se skupinou Lokomotiva, Abba Stars nebo Swing Collegium, které bude hrát v Rytířském sále. Malý sál bude opět patřit maturitnímu plesu Bankovní akademie s vlastním programem. I letos pro vás připravujeme Soutěž o Ceny rektorky s atraktivními cenami. Lístky jsou již v prodeji na pokladně VŠFS, Estonská 500, Praha 10.  

celý text...
18.10.2016  Ve čtvrtek 20. října od 15:00 do 16:15 hod. bude v Kongresovém centru Vysoké školy finanční a správní diskutovat se studenty americký velvyslanec  Andrew H. Schapiro. Nastolena budou aktuální témata důležitá nejen pro společnost, ale i pro mezinárodní vztahy.

celý text...
13.10.2016  Aktualizováno! Aplikace je navržena pro  mobilní zařízení s operačním systémem Android a lze ji bezplatně stáhnout z oficiálního internetového obchodu Google Play. Instalace je standardní jako u jiných aplikací bez nutnosti povolovat jakékoli přístupy. Student oboru Aplikovaná informatika Marek Krupka ji připravil tak, aby studentům sloužila už v tomto semestru.

celý text...
05.10.2016  S prvním dnem výuky naše univerzita slavnostně otevřela karlovarské studijní středisko. Hodně úspěchů nejenom do nového akademického roku jí popřál hejtman Karlovarského kraje Martin Havel, primátor Karlových Varů Petr Kulhánek i další řada významných a vážených hostů.
   foto   Celý text

celý text...
15.09.2016  Studenti, absolventi, zaměstnanci, rodiny s dětmi a spousta dalších hostů. Ti všichni si užívali skvělou zábavu a do poslední minuty naplněný program. Open Party Vysoké školy finanční a správní, Bankovní akademie a Kouzelných škol se konala 31. srpna ve Žlutých lázních a byla to úspěšná oslava nového akademického i školního roku.
   foto   video   Celý text

celý text...
06.09.2016  Česká lyžařka, snowboardistka, mistryně světa v paralelním slalomu a také studentka Vysoké školy finanční a správní (a absolventka Bankovní akademie) si našla ve svém skutečně nabitém programu čas a natočila s námi a pro nás reklamní spot. Přinášíme Vám nejenom samotný klip, ale i jeho dlouhou, fanouškovskou verzi.
   foto   video   Celý text

celý text...
05.09.2016  Vysoká škola finanční a správní slavnostně otevřela Campus VŠFS, moderní ubytovací zařízení určené zejména pro zahraniční studenty. Vybudovala ho z vlastních finančních prostředků a do rekonstrukce objektu a vybavení interiérů investovala cca 20 mil. Kč. Celý projekt byl dokončen během 7 měsíců.
   foto   video   Celý text