Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
25.04.2015  Vedení univerzity se připojuje k iniciativě EUA a vyzývá zaměstnance a studenty, aby se dne 27.4.2015 ve 12:00 h přidali k akci „Minuta ticha“ za zavražděné studenty v Keni, ale i pro připomenutí všech útoků na univerzity a univerzitní hodnoty po celém světě.

celý text...
23.04.2015  O světových špičkách v řízení firem je již rozhodnuto. Ve finálovém kole mezinárodní studentské soutěže Global Management Challenge (GMC), které se konalo ve čtvrtek 23. dubna, se na prvním místě umístil tým Ruska.

celý text...
23.04.2015  Největší mezinárodní soutěž v manažerském řízení firem zná finalisty. Do boje o první místo postoupily týmy Brazílie, Číny, Francie, Indie, Macaa, Polska, Ruska a Ukrajiny. Český ani slovenský tým v letošní konkurenci neuspěly.

celý text...
22.04.2015  Český i slovenský tým si vylosoval těžké soupeře. V úterý 22. dubna bylo slavnostně zahájeno mezinárodní finále největší soutěže v manažerském řízení firem na světě Global Management Challenge. To se poprvé v historii koná v Praze. Vítěze budeme znát již ve čtvrtek 23. dubna večer.

celý text...
21.04.2015  Fotbalový turnaj pro střední a jazykové školy si podmanila v ročníku 2015 Obchodní akademie Holešovice. Ta přehrála ve finále loňského vítěze SOPŠ Profit. Bankovní akademie jako zástupce Společenství škol skončila překvapivě bronzová.
   foto   Celý text

celý text...
20.04.2015  Letošní poslední Fórum MF Dnes, které se konalo ve čtvrtek 16. dubna v Kongresovém centru VŠFS, bylo ve znamení globalizace a technologie ve 21. století. Hostem byl Jan Mühlfeit, globální stratég, kouč, mentor a bývalý prezident pro Evropu Microsoft Corporation.
   foto   video   Celý text

celý text...
15.04.2015  Už pátý ročník Šachového turnaje středních škol měl rekordní účast v podobě 26 hrajících týmů z celé České republiky. Uvítali jsme jak tradiční účastníky (např. pražské Gymnázium Jana Nerudy), tak nováčky v turnaji jako VOŠ, SPŠ automobilní a technická České Budějovice. Úroveň turnaje byla již tradičně velmi vysoká.
   foto   Celý text