Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
mimořádná zpráva  Akreditovaný tříletý bakalářský obor je konstruován jako obor s právním základem, který současně poskytuje znalosti a vědomosti z oblasti trestního práva, kriminalistiky, kriminologie a forenzních věd. Odborný garant oboru a ředitel Ústavu kriminalistiky a forenzních disciplín VŠFS prof. Jiří Straus, přední český kriminalista a forenzní biomechanik, k tomu říká: „Připravili jsme atraktivní, zajímavý a jedinečný obor s rozsáhlou a podrobnou strukturou studia kriminalistiky a forenzních disciplín.“

celý text...
22.05.2015  Přečtěte si rozhovory s inspirativními muži: s prorektorem VŠFS Milanem Kašíkem, jehož profesní dráha je zasvěcena marketingu a vydavatelské činnosti, a s Jiřím Horeckým, naším absolventem a prezidentem Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR. Zjistíte, že předpokladem úspěchu jsou entuziazmus, neutuchající energie, tvrdá práce a disciplína okořeněné talentem a životním nadhledem.

celý text...
20.05.2015  Vysoká škola finanční a správní se stala partnerem konference „Jak správně rozvíjet dětský potenciál?“, kterou pořádala 19. května v našich prostorách Česká asociace pro aktivní rozvoj dětí (CAPARD). Ta sdružuje odbornou i laickou veřejnost za účelem šíření dostupných vědeckých informací v oblasti správného fyziologického vývoje dětí (dětského mozku). Podílí se také na rozvoji různorodých aktivit vedoucích k povzbuzování a podpoře plného rozvoje vrozeného dětského potenciálu.
   foto   Celý text

celý text...
18.05.2015  Odměnu ve výši 200 000 Kč si odnese ekonom do 35 let, který odevzdá nejoriginálnější a nejerudovanější práci na téma „Evropská ekonomika – návrat k růstu nebo dlouhodobá stagnace?“ a zapojí se tak do soutěže spojené s udělením Ceny prof. Františka Vencovského. Tu univerzita pořádá od roku 2007 vždy na významné ekonomické téma.

celý text...
29.04.2015  Prof. Jaroslav Vostatek se spolu s dalšími zajímavými osobnostmi akademického světa zúčastnil semináře Institutu Václava Klause „Otto von Bismarck – 200 let od narození“, který se konal 14. dubna 2015 v Autoklubu. Seminář moderoval bývalý český prezident prof. Václav Klaus a vedle J. Vostatka na něm vystoupili Jiří Weigl (výkonný ředitel IVK), prof. Martin Kovář (prorektor UK) a prof. Vít Hloušek (FSS MUNI).
   foto   Celý text

celý text...
27.04.2015  Zapojte se do přípravy venkovní reklamy naší univerzity a navrhněte podobu zastávky tramvaje na I. P. Pavlova pod značkou Vysoké školy finanční a správní. „Vlastní“ zastávku měla naše univerzita už loni a setkala se s velkým ohlasem. I letos jsme se proto rozhodli vyhlásit soutěž o nejoriginálnější grafický návrh. Návrh zašlete do 30. května 2015 na e-mailovou adresu soutez@vsfs.cz.

celý text...
25.04.2015  Vedení univerzity se připojuje k iniciativě EUA a vyzývá zaměstnance a studenty, aby se dne 27.4.2015 ve 12:00 h přidali k akci „Minuta ticha“ za zavražděné studenty v Keni, ale i pro připomenutí všech útoků na univerzity a univerzitní hodnoty po celém světě.