Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

Ještě můžete začít studovat!
Ještě můžete začít studovat!
mimořádná zpráva  Váhali jste s výběrem vysoké školy? Máte pocit, že už je pozdě? Chyba! U nás stále můžete začít studovat. Přijímací řízení je otevřeno až do 15. října! Ale pozor, některé obory jsou skoro zaplněné, proto svoje rozhodnutí dále neodkládejte. Odkaz na přihlášku naleznete zde.
A využít můžete i Den otevřených dveří. Příští termín je již 9. října.

celý text...
16.10.2014  Vyjet během studia do zahraničí na studijní nebo pracovní pobyt patří k nejdůležitějším a velmi často také nejsilnějším zážitkům života studenta.

celý text...
15.10.2014  Už 14. ročník největší manažerské soutěže světa Global Management Challenge, kterou pro ČR a SR organizuje právě naše univerzita, bude brzy zahájen.
   foto   Celý text

celý text...
06.10.2014  Vyzkoušejte si roli manažera v největší manažerské soutěži na světě a s podporou významných partnerů jako je J & T Banka nebo Škoda Auto, kteří jsou generálními partnery soutěže.

celý text...
02.10.2014  Vedle výuky, která je běžnou součástí rozvrhu, umožňujeme nejen svým studentům, ale také absolventům a zájemcům z řad veřejnosti, absolvovat konverzační kurz odborné angličtiny.

celý text...
01.10.2014  Naše Informační centrum prošlo testem, který připravil v minulých dnech oborový server podnikatel.cz. Jejich redaktor se vydal zjistit, zda by se mu jako zaměstnanému podnikateli podařilo sladit práci a studium a jak by mu přitom vysoká škola vyšla vstříc.

celý text...
29.09.2014  Naše univerzita se zapojila do mezinárodního projektu, který testuje, jak nejlépe učit management. V září 2014 vrcholí realizace mezinárodního projektu European Entepreneurs Campus (EEC), který byl v minulých dvou letech realizován za podpory Evropské unie v rámci Programu celoživotního učení Leonardo da Vinci.