Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

Přijďte na Open Party 2016
Přijďte na Open Party 2016
mimořádná zpráva  Užijte si i letos báječnou letní atmosféru naší tradiční Open Party a přijďte 31. 8. 2016 do Žlutých lázní. Připravujeme pro Vás odpoledne a večer nabité zábavou! Vstup pro všechny zdarma a bez registrace. Více na www.vsfs.cz/party.

celý text...
20.06.2016  Rektorka naší univerzity Bohuslava Šenkýřová byla v pátek 17. června 2016 hostem pořadu Tajemství úspěchu na Rádiu Impuls. Poslechněte si kompletní záznam rozhovoru.

celý text...
02.06.2016  Čtvrtý ročník mezinárodního vědeckého sympozia na téma „Poznej svého klienta“ pořádala 1. června 2016 Katedra financí VŠFS ve spolupráci s Katedrou finančního práva a národního hospodářství Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Symposia se zúčastnilo více než 50 akademických pracovníků a odborníků z praxe na problematiku tzv. boje proti praní špinavých peněz a financování terorismu.
   foto   Celý text

celý text...
18.05.2016  Vážení a milí čtenáři Xadonie, jaro v našem časopise opět patří našim studijním oborům. Za ten rok, kdy jsme Vám naposledy přinesli ucelenou informaci o nabídce naší univerzity, došlo na tomto poli k mnoha změnám. Přečtěte si o nich i o dalších novinkách ze života univerzity v novém vydání našeho časopisu.

celý text...
16.05.2016  Od května 2016 je pro uživatele knihovny k dispozici nový on-line katalog. Hlavní novinky: katalog je optimalizován i pro smartphony a tablety, nově pro přihlášení stačí příjmení a UČO, ...

celý text...
04.05.2016  Vysoká škola finanční a správní se od počátku svojí existence snaží zakořenit v českých regionech. Letos nově otevírané studijní středisko v Karlových Varech nám poskytlo vítanou příležitost připravit pro čtenáře v regionech ve spolupráci s deníkem Mladá Fronta DNES mimořádnou přílohu.

celý text...
20.04.2016  Se čtvrtým a šestým místem, které obsadily slovenský a český tým na finále mezinárodní světové soutěže Global Management Challenge v čínském Macau, se tento ročník zapíše mezi ty nejúspěšnější. Slovenský tým se soutěže zúčastnil zcela poprvé, pro Čechy to zase byla po řadě let první finálová účast.