Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
05.03.2015  Napište esej o této pro nás atraktivní a vzdálené zemi a vyhrajte zájezd, v jehož rámci pro vás bude připraven speciální kulturní a vzdělávací program. Soutěž je určena studentům středních a vysokých škol.

celý text...
04.03.2015  Po úspěchu prvního fóra MF Dnes na ekonomické téma (podrobnosti zde) se ve čtvrtek 12. března 2015 bude v Kongresovém centru VŠFS konat další akce, tentokrát na téma Aktuální vývoj médií. Fórum bude opět moderovat šéfredaktor deníku Mladá Fronta Dnes Jaroslav Plesl, pozvání do panelu přijali Jan Kučmáš , předseda Výkonné rady Asociace PR agentur a Pavel Šimoník, Client Service Director STEM/MARK, a.s.

celý text...
03.03.2015  Jeden z nejvýznamnějších partnerů univerzity Československá obchodní banka, leader v klíčových segmentech finančního trhu a jeden z nejžádanějších zaměstnavatelů v oboru, opět otevírá tréninkový program Foxes, který se může stát vaší vstupenkou do světa korporátního bankovnictví.

celý text...
27.02.2015  Ve čtvrtek 26. února Vysokou školu finanční a správní už podruhé navštívil současný mexický velvyslanec Pablo Macedo. Po přijetí u rektorky, během kterého velvyslanec ocenil dobrou spolupráci s mexickými univerzitami a vyjádřil naší univerzitě podporu i budoucna, už v Kongresovém centru VŠFS čekali studenti.
   foto   Celý text

celý text...
23.02.2015  Dlouho očekávané Finanční a investiční fórum, které již tradičně organizuje naše univerzita, tentokrát ve spolupráci s makléřskou společností Colosseum, vzbudilo mimořádný ohlas u odborné veřejnosti. Ve čtyřech panelech se diskutovala velká makroekonomická témata, akciové trhy, komodity a měnové trhy a konečně alternativní investice a fondy. Fórum se odehrálo ve čtvrtek 19. února 2015 ve zcela zaplněném Kongresovém centru VŠFS.
   foto   Celý text

celý text...
20.02.2015  Poprvé v historii univerzity jsme se rozhodli uspořádat den otevřených dveří v sobotu a vyšel právě na 14. února, tedy den sv. Valentýna. Celé sobotní dopoledne byla budova školy otevřená zájemcům, kteří si mohli vyslechnout prezentace univerzity, podívat se na přednášku Marka Matějky Od knihtisku k facebooku, navštívit konzultaci Komerčního bankovnictví nebo absolvovat komentovanou prohlídku školy.
   foto   Celý text

celý text...
19.02.2015  Již III. ročník symposia „Poznej svého klienta“ pořádala v úterý 17. února 2015 Katedra financí VŠFS ve spolupráci s Katedrou práva a národního hospodářství Právnické fakulty Masarykovy university Brno. Letošní ročník byl navázán na plnění projektu – veřejné zakázky s názvem „Nové postupy a metody finančního šetření, zajišťování majetku a identifikace legalizace výnosů z trestné činnosti“...
   foto   Celý text