Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
mimořádná zpráva  Akreditované tříleté bakalářské obory jsou konstruovány jako obory s právním základem. Zatímco Bezpečnostně právní studia se soustřeďují na širokou oblast bezpečnosti a poskytnou absolventovi odpovídající znalosti z teorie a metodologie boje proti negativním společenským jevům, Kriminalisticko právní specializace poskytuje znalosti a vědomosti z oblasti trestního práva, kriminalistiky, kriminologie a forenzních věd. Na obory je již možné se přihlásit, výuka bude zahájena v příštím akademickém roce, tedy od října 2015.

Podpořte naši univerzitu a pošlete hlas rektorce v anketě Český goodwill
Podpořte naši univerzitu a pošlete hlas rektorce v anketě Český goodwill
02.09.2015  Až do půlnoci 30. září můžete poslat hlas rektorce univerzity Bohuslavě Šenkýřové v anketě Osobnost Českého Goodwillu 2015. Český Goodwill je ocenění pro odpovědné a vážené české firmy, kterých si lidé váží za jejich přístup k podnikání i širokému okolí. Váš hlas může rozhodnout! http://www.cesky-goodwill.cz/nominace/232/vysoka-skola-financni-a-spravni-–-pani-bohuslava-senkyrova/

celý text...
27.08.2015  Necelých 5 dní zbývá do Open party a je proto nejvyšší čas prozradit poslední podrobnosti o programu a průběhu celé akce. Počasí avizuje slunečno a teplo, ideálně pro tématické rozloučení s prázdninami a start do nového školního a akademického roku. Rámcový program je sice již vyzrazen, ale možná má někdo další dotazy.

celý text...
20.08.2015  Naše univerzita se u příležitosti příprav na Open party připojila k charitativnímu projektu Spojenci. Sportovní klub vozíčkářů Praha, který projekt zaštiťuje, sdružuje vozíčkáře z celé republiky. V jeho oddílech se na rekreační, závodní i vrcholové úrovni věnují handikepovaní sportovci florbalu, lyžování, cyklistice, raftingu, lezectví, potápění, orientačnímu závodu a stolnímu tenisu.

celý text...
31.07.2015  Přesně měsíc nás dělí od Open Party Společenství škol, která se bude konat 31. srpna ve Žlutých lázních. Program začíná v 13,00 hod. a nabízí toho skutečně hodně. Než celé setkání vyvrcholí koncertem skupiny NO NAME, můžete si užívat řadu sportovních, relaxačních i dětských aktivit, nebo ochutnat mix hudebních stylů v odpoledním koncertu.

celý text...
22.07.2015  Na naší univerzitě se v úterý 21. července 2015 konala mezinárodní konference pro účastníky Letní školy 2015. Během náročného, ale zajímavého dne si mexičtí a thajští studenti vyslechli přednášku mexického velvyslance v České republice Pabla Maceda i prezentaci zakladatele webové stránky goout.cz a zároveň člena neziskové organizace AFS Mezikulturní programy, o.p.s., Lukáše Jandače.
   foto   Celý text

Vyhlašujeme dva termíny Zkoušky odborné způsobilosti dle vyhlášky č. 215/2012 Sb.
Vyhlašujeme dva termíny Zkoušky odborné způsobilosti dle vyhlášky č. 215/2012 Sb.
13.07.2015  Půldenní zkoušky jsou vyhlášeny na 13. 8. a 17. 9. 2015 vždy od 9 hod. Podrobnosti naleznete zde.