Cesta k textu na webu --> www.vsfs.cz/gmccz / Home

Známe české i slovenské reprezentanty v mezinárodním finále GMC

20.03.2017

V polovině března se uzavřela obě národní finále mezinárodní soutěže Global Management Challenge ve virtuálním řízení firem. Oba vítězné týmy získaly od naší univerzity, jako organizátora soutěže, možnost bezplatně vystudovat MBA a budou také reprezentovat svoje země letos v dubnu v mezinárodním finále, které se koná v Kataru.

Slovenští vítězové byli vyhlášeni ve čtvrtek 16. března 2017 v J&T Café (prostory generálního partnera soutěže). První místo obsadil tým Ekonomické univerzity Košice pod názvem Gamajun ve složení: Martin Bosák st., Nikola Tančáková, Alexander Tarča, Zuzana Rudášová a Enriko Forgáč. Patronem týmu byla společnost Deloitte, hlavní partner soutěže na Slovensku.
Zajímavostí je, že tým má ve svém středu vítězku loňské edice Nikolu Tančákovou. Slavnostní vyhlášení soutěže se zúčastnil i ministr školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky prof. Ing. Peter Plavčan, PhD.
Na Slovensku soutěž v pozici generálního partnera vedle J&T Banky podpořilo i IBM. Hlavními partnery pak byli Deloitte a Vysoká škola manažmentu/ City University of Seattle.

Česká edice soutěže byla uzavřena slavnostním vyhlášením výsledků v úterý 14. března 2017 v Kongresovém centru VŠFS. Na prvním místě skončil IES team ve složení Diana Bosáková (Univerzita Karlova), Martin Bosák ml. (UK), Lucie Holušová (UK), Matúš Pravda (UK) a Richard Husár (Masarykova univerzita). Zcela mimořádné je, že tento tým soutěžil poprvé. Patronem týmu byla ČSOB, hlavní partner soutěže.
V České republice soutěž podpořila na pozici generálního partnera J&T Banka, hlavními partnery byli ČSOB a IBM.

Fotografie naleznete zde.

späť

Záštita:

bratislava.jpg
msvvas-sr.jpg

Generální partneri:

ibm.png
jt_banka_sk.jpg

Hlavní partneri:

deloitte_1.jpg
vsmcityu_1.jpg