Společenství škol:
Mateřská škola
Základní škola
Gymnázium
Střední odborná škola
Univerzita
Kurzy
 

Informace o závodu


Každý student Vysoké školy finanční a správní, který se rozhodne běžet Mattoni ½ Maraton v Karlových Varech a reprezentovat při tom naši univerzitu, dostane funkční tričko s logem VŠFS a v následujících týdnech po konání závodu také příspěvek na startovné 600 Kč. Pro zaměstnance Společenství škol je startovné zdarma.

 

Chcete s námi běžet ½ maraton? Postup je následující:

  • registrujte se pomocí otevřené registrace na webových stránkách runczech.com (přímý odkaz naleznete pod záložkou REGISTRACE)
  • v části registrace K závodu zatrhněte ve Speciální kategorii Univerzitní běh a vyplňte název VŠFS a adresu Estonská 500, 101 00 Praha 10 (pokud jste již registraci vytvořili bez zaškrtnutí Univerzitního běhu, máte i tak nárok na příspěvek a tričko)
  • v části registrace Doplňky si můžete vybrat připojištění, ubytování apod. – upozorňujeme pouze na to, že tričko, které nabízí RunCzech, není univerzitní tričko VŠFS (to od nás dostanete zdarma na stánku v místě konání akce)
  • zkontrolujte si v části Košík veškeré vyplněné informace a dokončete následně registraci a zaplaťte částku stanovenou RunCzech  (pro členy ČMK 900 Kč / pro ostatní závodníky 1 250 Kč)
  • podrobné informace o samotném závodu poskytuje pořadatel akce – tedy RunCzech, kontaktujte v případě nejasností je

 

Kde a kdy si můžete vyzvednout příspěvek na startovné?

 

Před samotným závodem si musíte vyzvednout od pořadatele startovní číslo. To bude možné v pátek 19. 5. od 13,00 do 18,00 hodin a v sobotu 20. 5. od 10,00 do 15,00 hodin v přízemí hotelu Thermal. Při této příležitosti zde vyhledejte náš stánek VŠFS. My vás poprosíme o vyplnění údajů do prezenční listiny (jméno, UČO a studijní středisko), dáme vám funkční tričko ve vaší velikosti a popřejeme hodně štěstí.

Následující týden se budou zpracovávat vyplněné údaje a předáme je na pokladny jednotlivých studijních středisek VŠFS (Praha Estonská, Praha Vltavská, Most, Karlovy Vary). V týdnu 29. 5. – 2. 6. 2017 si budete moci vyzvednout váš příspěvek 600 Kč na pokladně.

Důvodem, proč příspěvek obdržíte až po konání ½ maratonu, je, že se chceme vyvarovat situaci, kdy závodník nakonec neodstartuje a přesto by si vyzvedl svůj příspěvek.

Kde a Kdy si můžete vyzvednout funkční tričko?

 

Funkční tričko obdržíte v pátek 19. 5. od 13,00 do 18,00 hodin, nebo v sobotu 20. 5. od 10,00 do 15,00 hodin v přízemí hotelu Thermal na našem stánku VŠFS při příležitosti zápisu do naší prezenční listiny. Budete mít možnost, vybrat si z několika velikostí. Stánek se po skončení vyzvedávání startovních čísel stěhuje ke startu / cíli samotného závodu, není problém vyzvednout tričko také tam. My vás pouze poprosíme, abyste závod v tričku opravdu běželi a my vás díky tomu mohli lépe rozeznávat jak na trati závodu, tak v cíli.

 

 

 

Běh o pohár rektorky

 

Do běhu jste automaticky zapojeni, pokud poběžíte za Vysokou školu finanční a správní. Oceněni budou první 3 muži a 3 ženy v cíli.

(c) 2013 Vysoká škola finanční a správní, a.s., Estonská 500, Praha 10, 101 00 administrace