section

Zkoušky podle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření

Vysoká škola finanční a správní získala dne 24. 2. 2017 akreditaci zkoušky odborné způsobilosti pro distribuci některých produktů na finančním trhu podle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření.

V návaznosti na plán uvolňování podnikatelských a dalších činností, vydaných Vládou ČR ze dne 24. 4. 2020, budou odborné zkoušky na VŠFS, a.s. realizovány od 25. 5. 2020.

Zkoušky budou probíhat za přísných hygienických opatření tak, aby byla zajištěna ochrana jak účastníků zkoušky, tak zkoušejících.
Pro všechny účastníky budeme vypisovat dostatek zkouškových termínů, v případě zájmu o individuální termíny nás neváhejte kontaktovat.

Účastník zkoušky je povinen při vstupu do zkušební místnosti použít přichystanou dezinfekci na ruce a je také povinen mít po celou dobu zkoušky zakrytá nos a ústa (např. rouška, šátek, šála).
Při prezenci bude účastník dodržovat dvoumetrový rozestup mezi dalšími účastníky a také bude dodržovat rozestup při rozsazení účastníků zkoušky ve zkušební místnosti.
Zkoušky se nemůže zúčastnit osoba, u které se projevují v posledních dvou týdnech příznaky virového infekčního onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti apod.). Zkoušky se dále může účastnit ta osoba, které není známo, že by přišla do kontaktu s osobou pozitivně testovanou na koronavir označovaný jako SARS CoV-2.

Pro koho je zkouška určena?

  • finančním poradcům
  • zprostředkovatelům
  • prodejcům
  • distributorům doplňkového penzijního spoření

 

Od února máme pro Vás nové a výhodnější ceny odborných zkoušek. Využijte této nabídky a absolvujte odbornou zkoušku akreditovanou Českou národní bankou na Vysoké škole finanční a správní

 

Nabídka jednotlivých typů zkoušek

Typ zkoušky     Cena bez DPH 21 %*
Odborná zkouška dle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření 1 000 Kč

 

Přihlášením ke zkoušce získáte vstup ZDARMA k testům nanečisto. Zjistěte, jak byste u zkoušky uspěli.

* Sleva za jednotlivý typ zkoušky může být poskytnuta těm, kteří dodají akreditované osobě garantovaný minimální počet účastníků, sleva může být až ve výši 50 % ze základní výše poplatku. V případě Vašich dotazů ohledně individuálních cenových podmínek nás neváhejte kontaktovat.

Zákony a předpisy, které upravují povinnost prokazování odbornosti a zkoušky:

Zákon č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření zde.
Vyhláška č. 215/2012 Sb., o odborné způsobilosti pro distribuci produktů na finančním trhu zde.

 

Místo konání zkoušek: prostory VŠFS (Praha, Most, Karlovy Vary) a celá ČR dle přání klienta.

Doporučená literatura:

PDF Doporučená literatura, 229 kB

 

Zkouškový řád:

PDF Zkouškový řád, 2.6 MB

celkem: 2
 

Zkouška odborné způsobilosti dle vyhlášky č. 215/2012 Sb. - PRAHA

Cena: 1 000 Kč

Termín: 23.07.2020 | 26.08.2020

celkem: 2