section

Charakteristika programu MBA

Program MBA (Master of Business Administration) nabízí americké magisterské studium, které se skládá z 16 kurzů a zaměřuje se na vrcholové studium problematiky řízení podniku. Tento program je zřizován ve spolupráci s City University of Seattle (oficiální www) a zahajuje se dvakrát do roka. Výuka probíhá v anglickém jazyce během 16 víkendových soustředěních a trvá 20 měsíců. Struktura a náplň programu jsou akreditovány americkou institucí NWCCU (Northwest Commission on Colleges and Universities) a opírají se o učební plány City University of Seattle (USA) a také akreditaci ACBSP (Accreditation Council for Business Schools and Programs). Pro Českou republiku je program akreditovaný Českou asociací MBA škol, CAMBAS. V současné době probíhají specializace v globálním managementu, marketingu a financích.

Studenti programu jsou připravováni na převzetí vrcholových pozic v českých i mezinárodních podnicích a vlastních firmách.

Studenti našeho programu mají různorodé vzdělání a profesionální zaměření (právo, lékařství, veřejná správa, ekonomie apod.). Lektoři MBA programu jsou certifikováni University of Seattle na základě svých nejen lektorských zkušeností, ale především profesionálních úspěchů v daných tématech.

Podmínkou přijetí je absolvování bakalářského studia završené udělením bakalářského titulu a znalost anglického jazyka. Po úspěšném splnění všech studijních podmínek získá absolvent titul MBA, udělovaný City University of Seattle, který má platnost po celém světě.

Titul MBA otevírá dveře do společnosti top manažerů a podnikatelů na celém světě.

 

Přednosti studia MBA na VŠFS

  • Globální program spojující pobočky City University of Seattle
  • Americký diplom v Čechách
  • 16 kurzů za 20 měsíců (jeden víkend za měsíc)
  • Západní styl vedení výuky
  • Zkušení mezinárodní tým lektorů
  • Vysoká flexibilita studia a péče o zákazníka
  • Výhodná a konkurenční cena