section

Brigády / Stáže / Zaměstnání

ŠTAIDL LEŠKA ADVOKÁTI logo

Hledáme kolegy či kolegyně na 2 studentské pozice (paralegal) do naší kanceláře ŠTAIDL LEŠKA ADVOKÁTI (www.staidl-leska.com) v klidnější části širšího centra Prahy (jsme kousíček od Botanické zahrady i od Karlova náměstí - tramvaje 18, takže z fakulty je to k nám za 20 minut).
Zastupujeme klienty z hudebního a filmového průmyslu, divadla, nakladatele, kolektivní správce, umělce, autory, pořadatele festivalů a další, a jsme proto ideální volbou pro studenty se zájmem o autorské právo, nebo o právo duševního vlastnictví obecně. Na autorské právo se specializujeme a myslíme si, že v tomto oboru patříme mezi nejlepší u nás. Našim klientům poskytujeme služby i v ostatních právních odvětvích.
Co požadujeme? Práci v rozsahu 2-3 dny v týdnu dle dohody. Ceníme si pečlivosti a učenlivosti, pak se můžete pod dohledem zkušených kolegů dostat i ke složitější právní agendě (nejedná se tedy jen o administrativu). Využijete u nás i dobrou znalost angličtiny (máme i zahraniční klientelu), znalost dalších jazyků (jako ostatně všude) a zájem o autorské právo je výhodou. Vhodné pro studenty či studentky jakéhokoli ročníku právnických fakult.
Co nabízíme! Flexibilní pracovní dobu (docházka se určuje dohodou a lze ji plně přizpůsobit studijním povinnostem). Nástupní odměnu 150 Kč/hod. V případě oboustranné spokojenosti lze pokračovat i na pozici advokátního koncipienta. Najdete u nás komornější prostředí advokátní kanceláře a přátelské kolegy, kteří v případě potřeby rádi poradí.
Nástup možný ihned.
V případě zájmu nám napište na office@staidl-leska.com (můžete rovnou zaslat svůj životopis).

zpět na výpis