section

Brigády / Stáže / Zaměstnání

APOGEO Group, SE logo

Odborná ekonomická stáž pro studenty 2. - 5. ročníku vysoké školy

Chcete nastartovat svou kariéru, ale nejste si jisti, který obor je pro Vás ten pravý? Pak je pro Vás stáž v APOGEU jasnou volbou!

S našimi odborníky, v jednotlivých odděleních, budete spolupracovat na zajímavých projektech, své teoretické znalosti použijete v praxi a získáte neocenitelné zkušenosti. 

APOGEO je silná, ryze česká poradenská skupina s mezinárodním přesahem v rámci členství v poradenské síti PKF International. Tuto síť tvoří více než 400 kanceláří poskytujících komplexní poradenské služby ve 150 zemích. Na českém trhu působí od roku 2001. Poskytuje komplexní služby v oblasti transakčního poradenství, oceňování, auditu, daní, účetnictví a mzdové agendy, HR outsourcingu a správy rodinného majetku.

Chcete spolupracovat na zajímavých projektech, získat odborný pohled z praxe a vybudovat si skvělý základ pro svou budoucí kariéru? Dejte o sobě vědět!

V současné době APOGEO hledá studenty 2. - 5. ročníku vysoké školy na odbornou praxi do jednotlivých oddělení. Více informací v letáku a na https://www.apogeo.cz/kariera/.

PDF Nastartuj svou kariéru v APOGEU, 252 kB

zpět na výpis