section

Brigády / Stáže / Zaměstnání

EKONOMICKÁ STÁŽ  - APOGEO JE JASNOU VOLBOU!

Jsme silná, stabilní poradenská skupina APOGEO s mezinárodním přesahem a fungováním na českém trhu od roku 2001. Poskytujeme komplexní služby v oblasti auditu, daní, transakčního poradenství, oceňování a zpracování účetní a mzdové agendy. Zaměstnáváme více než 80 odborníků, jsme členem mezinárodní poradenské sítě PKF. Našimi klienty jsou firmy působící v oblasti developmentu, výroby, zdravotnictví, vzdělávání a jiné.

 

V současné době hledáme studenty 2. - 5. ročníku vysoké školy na odbornou praxi do jednotlivých oddělení. Chcete spolupracovat na zajímavých projektech, získat odborný pohled z praxe a vybudovat si skvělý základ pro svou budoucí kariéru? Dejte nám o sobě vědět!
 


Co bude pracovní náplní?

 • TRANSAKCE - máte analytické myšlení, zdravý selský rozum a potřebný nadhled? V transakčním týmu si vyzkoušíte spolupráci na řízení projektů napříč skupinou APOGEO, osvojíte si přípravu investičních profilů a informačních memorand v oblasti fúzí, akvizic a jiných vlastnických transakcí.
   
 • DANĚ - chcete poznat skutečný svět daní a vyzkoušet si své školní znalosti v praxi? Zasvětíme vás do problematiky týkající se DPH a získáte cenné zkušenosti a vědomosti v oblasti daní.
   
 • ÚČETNICTVÍ A MZDY - baví vás finance, Excel a účetní programy? Naše klientela je různorodá a kompletně outsourcujeme jejich účetnictví. Naučíte se potřebné metodiky výpočtů daní, mezd a získáte znalosti v oblasti účtování běžných účetních operací finančního účetnictví a komunikace s institucemi.
   
 • AUDIT - baví vás čísla a máte rádi vše pod kontrolou? U nás získáte cenné zkušenosti z oblasti statutárního auditu, finančního managementu, kde se mimo jiné naučíte zpracovávat prověrky kontrolního prostředí, ověřovat reporting společnosti a aplikovat nové metody.
   
 • OCEŇOVÁNÍ - chcete znát komplexní proces od A – Z v oblasti znaleckých posudků, ocenění majetku či škod? V týmu znalců se naučíte kroky od komunikace s klientem až po projekty v oblasti oceňování a finančních modelů (business plány, diskontní sazba, analýza finančních informací) a příprav zpráv.
   

Co nabízíme?

 • Dlouhodobou spolupráci při studiu, která Ti v budoucnu pomůže najít dobré místo.
 • Možnost flexibilně vykonávat odbornou práci, takže můžeš studovat i skládat zkoušky.
 • Jedná se o práci na cca 20h/týdně, případně dle domluvy.
 • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu.
 • Přátelskou atmosféru, mladý kolektiv.
 • Kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova
 • Sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky, fyzioterapie…).

Přednášíme na předních vysokých školách a aktivně sponzorujeme charitativní projekty a ze sportu rugby, golfové turnaje a závodní lyžování.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte chuť přidat se k našim expertům, neváhejte a zašlete svůj životopis.

 

Kontaktní osoba: Aneta Ponertová / HR manažerka, e: ponertova@apogeo.cz nebo tel.: +420 267 997 778.
 

 APOGEO - nabídka (pdf), 444 kB

zpět na výpis