Studium

Studenti, studenti a zase studenti. Tak zní odpověď na případnou otázku uchazeče o studium, co stojí v centru naší pozornosti. Od pedagogů, přes studijní referentky po administrativní pracovníky, všichni zaměstnanci Vysoké školy finanční a správní si uvědomují, že klíčem úspěšného fungování soukromé vysoké školy je klientský přístup, vstřícné jednání a individuální péče. Pozor, nezaměňovat se snadným studiem nebo neoprávněnými výhodami! Klientský přístup především znamená snahu naslouchat, zajímat se o životy svých studentů, a kde je to možné, tam podat pomocnou ruku v podobě dodatečného termínu, konzultace nebo doučení. Základním předpokladem je tady snaha na obou stranách. Znamená to také ochotu komunikovat. Vyznáváme heslo: nejste-li spokojeni, řekněte to nám a my váš problém vyřešíme. Jste-li spokojeni, řekněte to všem. To, že se mnohý z uchazečů o studium na naší škole zajímá díky osobnímu doporučení, jednoznačně dokládá správnost této teorie.

Věříme, že uchazeči o studium hledají na naší škole zejména kvalitní výuku a pedagogy, nepodceňujeme však ani studijní zázemí. Dlouhodobě investujeme do vybavení všech našich budov, vytváříme odpočinkové zóny, pro naše studenty jsme otevřeli klub s příznačným názvem: Time Is Money (TIM), a velkou pozornost věnujeme například knihovně a jejím fondům.

Univerzita navíc svým studentům a uchazečům nabízí celou řadu stipendijních programů. Od fondu pro sociálně či fyzicky handicapované studenty až po prospěchová stipendia. Přesvědčíme vás, že studovat se vyplatí.

Pozadu nezůstáváme ani s další studentskou činností. Univerzita má vlastní malé televizní studio, do jehož činnosti se snaží zapojit studenty v co nejširší míře, existuje zde divadelní kroužek a zúčastnit se můžete i zajímavých sportovních akcí.

Prohlédněte si naše webové stránky a přesvědčit se můžete i osobně, a to v pravidelně pořádaných dnech otevřených dveří. Těšíme se na viděnou a nezapomeňte! Už Benjamin Franklin říkával, že nejlepší investicí je investice do vzdělání.