Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
mimořádná zpráva  Nenechte si v sobotu 10. ledna 2015 ujít tradiční reprezentační ples Vysoké školy finanční a správní a Bankovní akademie na Žofíně. I tentokrát jsme pro vás vedle bohatého programu připravili soutěž o Ceny rektorky, v níž můžete získat hodnotné dárky. Na vaše četná přání se letos program vrací i do Rytířského sálu! Vstupenky jsou v prodeji na pokladně VŠFS (místnost E229, Estonská 500, Praha 10).

celý text...
15.12.2014  Kvalita je jedním z nosných hesel naší univerzity. Držíme se toho i při výběru partnerů. Není proto divu, že jsme uzavřeli partnerství s pánským krejčovstvím GALARD, jehož krédem je kvalita a jedinečnost.

celý text...
09.12.2014  Letošní 17. ročník konference Lidský kapitál a investice do vzdělání, který se konal na půdě Vysoké školy finanční a správní v pátek 5. prosince 2014, hledal odpovědi na otázku, co je příčinou současných problémů v oblastech souvisejících s nabýváním a uplatněním lidského kapitálu včetně nástinu řešení.
   foto   Celý text

celý text...
08.12.2014  Vysoká škola finanční a správní se pravidelně ocitá v respektovaném žebříčku Českých 100 nejlepších. Jeho cílem je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

celý text...
03.12.2014  Lyžování v jednom z nejznámějších středisek zimních sportů Adelboden s 10% slevou pro žáky, studenty, zaměstnance a přátelé Společenství škol (Kouzelné školy, Bankovní akademie, Vysoká škola finanční a správní, Educo Uni Group, Educo Uni Service) nabízí partner univerzity CK Bondtour. Sleva se vztahuje na všechny účastníky!

celý text...
28.11.2014  Historicky první Ekonomické fórum MF Dnes vedl šéfredaktor listu Jaroslav Plesl a diskuse se zúčastnili František Bostl, hlavní makroekonom společnosti Colosseum (hlavního partnera fóra), a Jan Kaška, privátní investor.
   foto   Celý text

celý text...
27.11.2014  Naši studenti a zaměstnanci dokazují, že pro nás společenská odpovědnost není jen prázdnou frází. V úterý 25. listopadu 2014 se v Kongresovém centru konal už tradiční křest kalendáře na podporu stipendijních programů pro sociálně a fyzicky handicapované studenty.
   foto   Celý text