Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
29.08.2014  Nový kurz Celoživotního vzdělávání s možností přestupu na akreditované právní obory bakalářského studia.

celý text...
26.08.2014  Posledním příspěvkem našeho filmového léta je náš první film. Sešel se na něm úplně poprvé tvůrčí tým Multimediálního centra v čele s Pavlem Čírtkem a my jsme se pustili do dobrodružství natočit hraný propagační film.

celý text...
19.08.2014  Tvůrci to většinou neradi říkají, ale stejně si to v koutku duše myslí. Prostě jedno z dětí je to nejšikovnější a nejchytřejší.

celý text...
12.08.2014  Ještě jednou jsme zalovili v archivech studentských prací a našli další skvělé parodie: Vršovický trainspotting a Pulp Fiction po česku.

celý text...
08.08.2014  Od pátku 8. srpna rozjíždíme novou fotosoutěž! Na I. P. Pavlova se na měsíc objevila zastávka s vizuálem naší univerzity. Vzbuzuje dost pozornosti a my jsme se rozhodli to využít. Vyfoťte se na ní, fotku nám pošlete (jak zjistíte níže v pravidlech) s hashtagem #BudSef a pak už jen požádejte své známé a kamarády, aby pro vás hlasovali na našem FB! Soutěž končí 12. září, takže neváhejte a foťte!

celý text...
05.08.2014  V prvním srpnovém ohlédnutí filmového léta se vracíme k naší jediné televizní reklamě. Běžela na televizi Óčko a MTV a dělali jsme si ji sami. Docela se povedla, nemyslíte?

celý text...
29.07.2014  Mezinárodní spolupráce je mottem akademického světa posledních let. Jak se VŠFS představuje mimo ČR? Podívejte se na videoklip, který jsme připravili pro naše zahraniční prezentace.