Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
mimořádná zpráva  Vysoká škola finanční a správní je s Vámi již 15 let, Bankovní akademie dokonce 20, a to je příležitost pro pořádný flám. Přijďte si to s námi užít 25.června 2014 do Žlutých lázní. Bavit se můžete celý den sportem, odpočinkem i řadou dalších aktivit. A večer to přijde! Koncert kapely Chinaski a k tomu pár překvapení. Zaregistrujte se na www.vsfs.cz/party.  

celý text...
17.04.2014  Péter Horváth, nejvýznamnější a nejcitovanější expert na controlling na světě, profesor Universität Stuttgart a autor nejprodávanější světové oborové knihy bude mít klíčový referát na mezinárodní vědecké konferenci „Controlling v malých a středních podnicích – nejen o číslech“, kterou v pátek 25. dubna 2014 pořádá na své půdě Vysoká škola finanční a správní.

celý text...
16.04.2014  Začátek dubna byl pro naši univerzitu ve znamení výstav. Vernisáž výstavy fotografií rektorky Bohuslavy Šenkýřové mohli návštěvníci shlédnout na začátku dubna dokonce dvakrát. První výstava Vzpomínky na Afriku...  
   foto   Celý text

celý text...
11.04.2014  Na duben 2014 připadá výročí podepsání Smlouvy o přistoupení k Evropské unii, nebylo proto velkým překvapením, že si prof. Václav Klaus, který přijal pozvání vystoupit na naší univerzitě, připravil pro studenty přednášku s názvem: „Je důvod slavit našich 10 let v EU?“. Přednáška spojená s diskusí se konala ve středu 9. dubna 2014 ve zcela zaplněném Kongresovém centu Vysoké školy finanční a správní.
   foto   video   Celý text

celý text...
09.04.2014  Kladenští gymnazisté obhájili svůj titul z loňského přeboru, když i letos vyhráli turnaj čtyřčlenných družstev středních škol na VŠFS. Těsně druzí byli gymnazisté z Kroměříže a na stupně vítězů se ještě vešli studenti z brněnského gymnázia kpt. Jaroše.  
   foto   Celý text

celý text...
01.04.2014  
Letošní ročník soutěže Global Management Challenge, největší světové soutěže v řízení firem určené zejména studentům, zná své české vítěze. Stali se jimi Jan Kvarda, Samuel Říha a Mojmír Vinkler z týmu Second place is for losers. Vítězové vedle řady atraktivních cen od partnerů získali studium MBA, které věnoval pořadatel české edice Vysoká škola finanční a správní...
   foto   Celý text

celý text...
27.02.2014  Naše univerzita připravuje MBA Open Day 2014 – otevřené setkání pro všechny potenciální zájemce o studium MBA, také pro všechny, které zajímají možnosti studia a následného uplatnění v oboru.
   foto   Celý text