Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
mimořádná zpráva  Akreditované tříleté bakalářské obory jsou konstruovány jako obory s právním základem. Zatímco Bezpečnostně právní studia se soustřeďují na širokou oblast bezpečnosti a poskytnou absolventovi odpovídající znalosti z teorie a metodologie boje proti negativním společenským jevům, Kriminalisticko právní specializace poskytuje znalosti a vědomosti z oblasti trestního práva, kriminalistiky, kriminologie a forenzních věd. Na obory je již možné se přihlásit, výuka bude zahájena v příštím akademickém roce, tedy od října 2015.

celý text...
27.08.2015  Necelých 5 dní zbývá do Open party a je proto nejvyšší čas prozradit poslední podrobnosti o programu a průběhu celé akce. Počasí avizuje slunečno a teplo, ideálně pro tématické rozloučení s prázdninami a start do nového školního a akademického roku. Rámcový program je sice již vyzrazen, ale možná má někdo další dotazy.

celý text...
20.08.2015  Naše univerzita se u příležitosti příprav na Open party připojila k charitativnímu projektu Spojenci. Sportovní klub vozíčkářů Praha, který projekt zaštiťuje, sdružuje vozíčkáře z celé republiky. V jeho oddílech se na rekreační, závodní i vrcholové úrovni věnují handikepovaní sportovci florbalu, lyžování, cyklistice, raftingu, lezectví, potápění, orientačnímu závodu a stolnímu tenisu.

celý text...
31.07.2015  Přesně měsíc nás dělí od Open Party Společenství škol, která se bude konat 31. srpna ve Žlutých lázních. Program začíná v 13,00 hod. a nabízí toho skutečně hodně. Než celé setkání vyvrcholí koncertem skupiny NO NAME, můžete si užívat řadu sportovních, relaxačních i dětských aktivit, nebo ochutnat mix hudebních stylů v odpoledním koncertu.

celý text...
22.07.2015  Na naší univerzitě se v úterý 21. července 2015 konala mezinárodní konference pro účastníky Letní školy 2015. Během náročného, ale zajímavého dne si mexičtí a thajští studenti vyslechli přednášku mexického velvyslance v České republice Pabla Maceda i prezentaci zakladatele webové stránky goout.cz a zároveň člena neziskové organizace AFS Mezikulturní programy, o.p.s., Lukáše Jandače.
   foto   Celý text

Vyhlašujeme dva termíny Zkoušky odborné způsobilosti dle vyhlášky č. 215/2012 Sb.
Vyhlašujeme dva termíny Zkoušky odborné způsobilosti dle vyhlášky č. 215/2012 Sb.
13.07.2015  Půldenní zkoušky jsou vyhlášeny na 13. 8. a 17. 9. 2015 vždy od 9 hod. Podrobnosti naleznete zde.

celý text...
09.07.2015  V chomutovské galerii LURAGO byla 8. července zahájena výstava „Mýma očima“. Naše univerzita se na ní prezentuje fotografiemi rektorky (cestovatelky a fotografky) Bohuslavy Šenkýřové. Výstava představuje práce celkem pěti autorů, kteří se fotografií nezabývají profesionálně, ale spíše citem, navíc se záměrem podpořit buď charitativní, kulturní nebo občanský projekt. Výstava Bohuslavy Šenkýřové tradičně podporuje Stipendijní fond univerzity.
   foto   Celý text