Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
mimořádná zpráva  Investujte svůj čas do sobotního Dne otevřených dveří na prestižní soukromé univerzitě. Zjistíte, jaké to je stát se na chvíli vysokoškolákem. Rozhodli jsme se vyjít vstříc vašim časovým potřebám a připravili na sobotu 13. února program, který vás přesvědčí, že Vysoká škola finanční a správní je tou správnou volbou. Univerzitu vám představí proděkan Fakulty ekonomických studií Radim Valenčík!

celý text...
04.02.2016  Zveme vás na tradiční reprezentační ples Vysoké školy finanční a správní a Bankovní akademie, který se letos uskuteční trochu v netradičním termínu. Na Žofíně se nebude tančit druhou lednovou sobotu, ale v pátek 18. 3. 2016 od 18:30. Vedle bohatého programu je připravena oblíbená soutěž o Ceny rektorky, v níž lze získat hodnotné dárky. Hvězdou večera bude Petr Kolář.

celý text...
03.02.2016  V pondělí 1. února 2016 jsme na půdě VŠFS přivítali zahraniční studenty z našich partnerských univerzit. V rámci programu Erasmus přijeli na letní semestr studenti z Belgie, Finska, Francie, Itálie, Maďarska, Německa, Nizozemska, Polska, Řecka, Slovenska a Velké Británie. Díky dlouholeté spolupráci s univerzitou UANL v Mexiku se rozrostla skupina mezinárodních studentů na VŠFS o dalších 13.
   foto   Celý text

Vyhrajte Oblíbenou herní konzoli Nintendo 3DS z edice Black Xenoblade Chronicles - navštivte stánek č. 32 na veletrhu Gaudeamus
Vyhrajte Oblíbenou herní konzoli Nintendo 3DS z edice Black Xenoblade Chronicles - navštivte stánek č. 32 na veletrhu Gaudeamus
26.01.2016  Ve dnech 26. a 27. ledna se na Výstavišti Letňany, hala I. koná další ročník veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus. Vysokou školu finanční a správní naleznete na stánku č. 32 a s návštěvou neváhejte, nejenom že můžete s naším portálem www.ematurity.cz vyhrát řadu atraktivních cen, ale zcela určitě přijde i kouzelník! Těšíme se na vás!

celý text...
25.01.2016  Vysoká škola finanční a správní se jako jediná soukromá vysoká škola zúčastnila tradiční ankety Hospodářských novin Nejlepší vysoké školy, ve kterých list hodnotí úroveň 56 různých fakult v sedmi oborech. Naše univerzita byla konkrétně hodnocena v oboru ekonomie, ve kterém byly hodnoceny všechny důležité ekonomické fakulty.

celý text...
25.01.2016  Dne 21. ledna 2016 se v hale Tatranu Střešovice uskutečnil již 3. ročník florbalového turnaje pro střední školy, který pořádá naše univerzita. Z původně zaregistrovaných třinácti, převážně pražských středních škol, se nakonec včas odprezentovalo deset. Turnaj byl jako předchozí roky úspěšný a zahrála si tradičně i Bankovní akademie.
   foto   Celý text

celý text...
20.01.2016  18. ledna 2016 byly slavnostně vyhlášeny vítězky 11. ročníku prestižní ankety TOP ženy Česka, kterou pořádá mediální dům Economia, a.s. a Hospodářské noviny. Letos vedle úspěšných žen českého byznysu byly poprvé samostatně hodnoceny i úspěšné ženy české veřejné sféry. Do soutěže bylo veřejností, jednotlivými společnostmi nebo porotci nominováno celkem 300 žen. Jednou z 25 oceněných v kategorii veřejná sféra je také rektorka naší univerzity Bohuslava Šenkýřová.