Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
15.09.2016  Studenti, absolventi, zaměstnanci, rodiny s dětmi a spousta dalších hostů. Ti všichni si užívali skvělou zábavu a do poslední minuty naplněný program. Open Party Vysoké školy finanční a správní, Bankovní akademie a Kouzelných škol se konala 31. srpna ve Žlutých lázních a byla to úspěšná oslava nového akademického i školního roku.
   foto   video   Celý text

celý text...
06.09.2016  Česká lyžařka, snowboardistka, mistryně světa v paralelním slalomu a také studentka Vysoké školy finanční a správní (a absolventka Bankovní akademie) si našla ve svém skutečně nabitém programu čas a natočila s námi a pro nás reklamní spot. Přinášíme Vám nejenom samotný klip, ale i jeho dlouhou, fanouškovskou verzi.
   foto   video   Celý text

celý text...
05.09.2016  Vysoká škola finanční a správní slavnostně otevřela Campus VŠFS, moderní ubytovací zařízení určené zejména pro zahraniční studenty. Vybudovala ho z vlastních finančních prostředků a do rekonstrukce objektu a vybavení interiérů investovala cca 20 mil. Kč. Celý projekt byl dokončen během 7 měsíců.
   foto   video   Celý text

celý text...
01.09.2016  Na naší univerzitě je v těchto dnech na návštěvě Antonio Esqueda Flores, M.Ed., Assistant Provost for International Education z naší nejvýznamnější partnerské univerzity City University of Seattle. Jejím cílem je další upevnění a rozšíření spolupráce našich škol.

celý text...
25.07.2016  VŠFS přivítala 42 studentů z Mexika partnerských univerzit. Unikátní mezinárodní program trvá tři týdny a zahrnuje Project Management course, návštěvy podniků, výlety a skvěle strávený čas v Praze...
   foto   Celý text

celý text...
01.07.2016  S tímto prostým faktem by měli počítat všichni studenti Vysoké školy finanční a správní, jak při posledním zasedání 28. 6. 2016 potvrdila Disciplinární komise VŠFS. Tři z pěti případů skončily nejtvrdším možným postihem  - vyloučením ze studia. Všechny se přitom týkaly plagiátorství závěrečné práce.

celý text...
27.06.2016  Ester Ledecká, studentka 1. ročníku Marketingové komunikace, není jen skvělá snowboardistka a lyžařka, ale také herečka, jak se ukázalo při natáčení nového video klipu pro VŠFS, na který se můžete brzy těšit. Natáčeli jsme v pátek 24. 6. 2016  a děkujeme všem, kteří se na tvorbě podíleli, konkrétně studentům Bankovní akademie, vizážistce Majce Mai a milému pánovi se psem. Sledujte náš web a sociální sítě, premiéru video klipu připravujeme na červenec.
   foto   Celý text