Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
18.05.2017  Naše univerzita uzavřela v pondělí 15. května 2017 Memorandum o spolupráci s Policejní akademií České republiky. Podpisem deklarují obě univerzity vůli spolupracovat v oblasti vzdělávací činnosti a ve vědě a výzkumu. Listina byla podepsána na půdě Policejní akademie rektorkou naší univerzity Bohuslavou Šenkýřovou a rektorem PA ČR Josefem Salačem.

celý text...
12.05.2017  Úterý 2. května 2017 bylo na VŠFS pro studenty Katedry řízení podniku dnem svátečním.  „Třešničkou na dortu“ pro zakončení  bakalářského studia, konkrétně předmětu Business model, se stala tvorba podnikatelského záměru/byznys plánu.
   foto   Celý text

celý text...
09.05.2017  Rektorka univerzity vyhlásila šestý ročník soutěže o Cenu prof. Františka Vencovského s tematickým zaměřením „Konkurenceschopnost podniků v souvislosti s fiskální a monetární politikou“, určené mladým ekonomům do 35 let. Termín odevzdání přihlášky s abstraktem příspěvku je 12. 6. 2017.

celý text...
02.05.2017  První vydání univerzitního časopisu Xadonia v letošním roce je skutečně sváteční. Z velké části je věnováno poděkování a ocenění osobnostem, které si to za rozvoj univerzity rozhodně zaslouží.

celý text...
28.04.2017  V polovině března se uzavřela obě národní finále mezinárodní soutěže Global Management Challenge ve virtuálním řízení firem. Oba vítězné týmy získaly od naší univerzity, jako organizátora soutěže, možnost bezplatně vystudovat MBA a také možnost reprezentovat svoje země letos v dubnu v mezinárodním finále, které se konalo v Kataru. Tam bohužel ani jeden z týmů nepostoupil do samotného finále, byť zejména výsledky českého týmu byly velmi těsné. Překvapivě zvítězilo Macao.
   foto   Celý text

celý text...
20.04.2017  Duben se v historii naší univerzity pomalu stává měsícem významných setkání, která jsou vždy spojena s aktuálními tématy. Ve čtvrtek 14. dubna 2016 jsme přivítali bývalého prezidenta Václava Klause, který se věnoval v té době mimořádně žhavému tématu migrace. V úterý 18. dubna 2017 vystoupil k problematice kurzového závazku pro studenty, absolventy a zaměstnance Vysoké školy finanční a správní prezident České republiky Miloš Zeman.
   foto   video   Celý text

celý text...
11.04.2017  Ve čtvrtek 6. dubna 2017, krátce poté co Česká národní banka ohlásila ukončení režimu devizových intervencí, se na půdě Vysoké školy finanční a správní konalo další Finanční a investiční fórum.
   video   Celý text