Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

Přijďte na Open Party 2016
Přijďte na Open Party 2016
mimořádná zpráva  Užijte si i letos báječnou letní atmosféru naší tradiční Open Party a přijďte 31. 8. 2016 do Žlutých lázní. Připravujeme pro Vás odpoledne a večer nabité zábavou! Vstup pro všechny zdarma a bez registrace. Více na www.vsfs.cz/party.

celý text...
25.07.2016  VŠFS přivítala 42 studentů z Mexika partnerských univerzit. Unikátní mezinárodní program trvá tři týdny a zahrnuje Project Management course, návštěvy podniků, výlety a skvěle strávený čas v Praze...
   foto   Celý text

celý text...
01.07.2016  S tímto prostým faktem by měli počítat všichni studenti Vysoké školy finanční a správní, jak při posledním zasedání 28. 6. 2016 potvrdila Disciplinární komise VŠFS. Tři z pěti případů skončily nejtvrdším možným postihem  - vyloučením ze studia. Všechny se přitom týkaly plagiátorství závěrečné práce.

celý text...
27.06.2016  Ester Ledecká, studentka 1. ročníku Marketingové komunikace, není jen skvělá snowboardistka a lyžařka, ale také herečka, jak se ukázalo při natáčení nového video klipu pro VŠFS, na který se můžete brzy těšit. Natáčeli jsme v pátek 24. 6. 2016  a děkujeme všem, kteří se na tvorbě podíleli, konkrétně studentům Bankovní akademie, vizážistce Majce Mai a milému pánovi se psem. Sledujte náš web a sociální sítě, premiéru video klipu připravujeme na červenec.
   foto   Celý text

celý text...
20.06.2016  Rektorka naší univerzity Bohuslava Šenkýřová byla v pátek 17. června 2016 hostem pořadu Tajemství úspěchu na Rádiu Impuls. Poslechněte si kompletní záznam rozhovoru.

celý text...
02.06.2016  Čtvrtý ročník mezinárodního vědeckého sympozia na téma „Poznej svého klienta“ pořádala 1. června 2016 Katedra financí VŠFS ve spolupráci s Katedrou finančního práva a národního hospodářství Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Symposia se zúčastnilo více než 50 akademických pracovníků a odborníků z praxe na problematiku tzv. boje proti praní špinavých peněz a financování terorismu.
   foto   Celý text

celý text...
18.05.2016  Vážení a milí čtenáři Xadonie, jaro v našem časopise opět patří našim studijním oborům. Za ten rok, kdy jsme Vám naposledy přinesli ucelenou informaci o nabídce naší univerzity, došlo na tomto poli k mnoha změnám. Přečtěte si o nich i o dalších novinkách ze života univerzity v novém vydání našeho časopisu.