Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

Ještě můžete začít studovat!
Ještě můžete začít studovat!
mimořádná zpráva  Váhali jste s výběrem vysoké školy? Máte pocit, že už je pozdě? Chyba! U nás stále můžete začít studovat. Přijímací řízení je otevřeno až do 15. října! Ale pozor, některé obory jsou skoro zaplněné, proto svoje rozhodnutí dále neodkládejte. Odkaz na přihlášku naleznete zde.
A využít můžete i Den otevřených dveří. Příští termín je již 9. října.

celý text...
01.10.2014  Naše Informační centrum prošlo testem, který připravil v minulých dnech oborový server podnikatel.cz. Jejich redaktor se vydal zjistit, zda by se mu jako zaměstnanému podnikateli podařilo sladit práci a studium a jak by mu přitom vysoká škola vyšla vstříc.

celý text...
29.09.2014  Naše univerzita se zapojila do mezinárodního projektu, který testuje, jak nejlépe učit management. V září 2014 vrcholí realizace mezinárodního projektu European Entepreneurs Campus (EEC), který byl v minulých dvou letech realizován za podpory Evropské unie v rámci Programu celoživotního učení Leonardo da Vinci.

Studentské úvěry
Studentské úvěry
26.09.2014  Školné na VŠFS lze hradit také formou úvěru naší partnerské banky ČSOB. Tyto úvěry jsou poskytovány jak studentům prezenčního, tak i kombinovaného studia. Více.

celý text...
19.09.2014  Mezinárodní finále soutěže Global Management Challenge vyhrál ruský tým. Tým Slovenska se umístil na skvělém třetím místě! Gratulujeme.

celý text...
18.09.2014  Ve dnech, kdy naše univerzita jako organizátor mezinárodní soutěže v manažerském řízení firem Global Management Challenge, připravuje další ročník soutěže, se v ruském Soči koná mezinárodní finále ročníku předchozího. VŠFS tam vypravila český a slovenský vítězný tým.

celý text...
16.09.2014  Praha se v minulých dnech (12. – 14. 9. 2014) stala dějištěm mimořádné události, když se zde pod hostitelskou taktovkou Vysoké školy finanční a správní sešel výkonný výbor IAUP (International Association of University Presidents). Poprvé za padesátiletou historii této organizace se podobné setkání konalo ve střední Evropě.
   foto   Celý text