Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
20.04.2017  Duben se v historii naší univerzity pomalu stává měsícem významných setkání, která jsou vždy spojena s aktuálními tématy. Ve čtvrtek 14. dubna 2016 jsme přivítali bývalého prezidenta Václava Klause, který se věnoval v té době mimořádně žhavému tématu migrace. V úterý 18. dubna 2017 vystoupil k problematice kurzového závazku pro studenty, absolventy a zaměstnance Vysoké školy finanční a správní prezident České republiky Miloš Zeman.
   foto   video   Celý text

celý text...
11.04.2017  Ve čtvrtek 6. dubna 2017, krátce poté co Česká národní banka ohlásila ukončení režimu devizových intervencí, se na půdě Vysoké školy finanční a správní konalo další Finanční a investiční fórum.
   video   Celý text

celý text...
11.04.2017  Sedmý ročník Šachového turnaje středních a jazykových škol měl i letos velkou účast. Utkalo se v něm 22 hrajících týmů z celé České republiky. Mezi účastníky nechyběli ani staré známé tváře např. z Gymnázia Plzeň, Gymnázia Na Zatlance nebo Gymnázia Brno. Úroveň turnaje byla, již podle očekávání z minulých ročníků, tradičně velmi vysoká.
   foto   Celý text

celý text...
06.04.2017  Dnes ve čtvrtek 6. dubna 2017 ČNB s okamžitou platností ukončila režim devizových inervencí. ČNB se tímto krokem vrátila do standardního režimu měnové politiky, ve kterém jsou hlavním nástrojem úrokové sazby. Kurz koruny tak může kolísat jedním i druhým směrem v závislosti na vývoji poptávky a nabídky. Toto i další témata budou probírána na Finančním a investičním fóru na půdě VŠFS. Sledujte živý přenos.
   video   Celý text

celý text...
05.04.2017   březnu 2017 delegace naší univerzity tvořená prorektorem Romanem Mentlíkem a vedoucím týmu MBA Petrem Částkou navštívila několik významných univerzit v Indii a současně jednala na Velvyslanectví ČR v Díllí. Hlavním cílem cesty do Indie bylo rozšíření partnerství a představení nových vzdělávacích projektů, které by umožnily další spolupráci.
   foto   Celý text

celý text...
31.03.2017  Za mimořádný přínos pro rozvoj česko-čínských vztahů v oblasti vzdělávání jej rektorka Vysoké školy finanční a správní Bohuslava Šenkýřová udělila prezidentu Changchun University of Finance and Economics panu Li Shufeng. Ocenění v podobě pamětní medaile a diplomu převzal na slavnostním zasedání Vědecké rady VŠFS v úterý 28. března 2017.
   foto   Celý text

celý text...
26.03.2017  Vysoká škola finanční a správní si Vás dovolujeme pozvat na Veletrh programů MBA – Master of Business Administraiton. Institucí nabízejících v ČR manažerské studium MBA přibývá. V tuzemsku jich je v současnosti několik desítek, potvrzením kvality se však může prokázat jen zlomek z nich.